یکشنبه, ۰۲ مهر, ۱۳۹۶ - September 24, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

آرشیو اخبار خارجی

جیمز راین‌هارت کارآفرین موفقی که ۲۷ بار از سوی سرمایه‌گذاران پاسخ منفی شنید

جیمز راین‌هارت کارآفرین موفقی که 27 بار از سوی سرمایه‌گذاران پاسخ منفی شنید

جیمز راین‌هارت یک کارآفرین جوان و موفق است. داستان موفقیت او یک داستان ساده و در عین حال آموزنده است. داستانی که شبیه داستان موفقیت اکثر کارآفرینان است؛ داستان ایمان، تلاش و استمرار.

کارآفرینی سبز با تولید پرینتری که از آلودگی هوا جوهر می‌سازد

کارآفرینی سبز با تولید پرینتری که از آلودگی هوا جوهر می‌سازد

کارآفرینان خلاق همیشه در میان مشکلات و تهدیدها، فرصت‌هایی را برای بهبود زندگی مردم پیدا می‌کنند. یکی از حوزه‌هایی که در چند سال اخیر توجه بسیاری از کارآفرینان را به خود جلب کرده، مسایل مربوط به محیط زیست و کارآفرینی پایدار است. کارآفرینی پایدار یا کارآفرینی سبز، به حوزه‌ای از کارآفرینی گفته می‌شود که در آن کارآفرینان با استفاده از منابعی که خطری برای محیط زیست ندارند به تولید کالاهایی می‌پردازند که علاوه بر رفع نیاز مصرف‌کنندگان به تولید ثروت نیز منتهی خواهدشد.

سیلیکون‌ولی در بهت مرگ ناگهانی دیوید گولدبرگ

سیلیکون‌ولی در بهت مرگ ناگهانی دیوید گولدبرگ

دیوید گولدبرگ، کارآفرین، سرمایه‌گذار خطرپذیر و مدیرعامل شرکت SurveyMonkey جمعه شب گذشته درگذشت. دیوید گولدبرگ که با همسر خود شریل سندبرگ (مدیرعملیاتی فیسبوک) در تعطیلات به‌سر می‌برد، ۴۷ سال داشت.

داستان کارآفرینی نوآ مینتس، کارآفرین موفق ۱۵ ساله

داستان کارآفرینی نوآ مینتس، کارآفرین موفق 15 ساله

کارآفرینی سن و سال نمی‌شناسد. این را قبلاً کارآفرینان سالمند و نوجوان بارها ثابت کرده‌اند. کارآفرینی با یک ایده خلاقانه که قابلیت برطرف کردن یک نیاز حقیقی را داشته‌باشد شروع می‌شود و در این فرآیند مهارت و شور و اشتیاق و انرژی، از مهم‌ترین عواملی هستند که کارآفرین را به سوی موفقیت هدایت می‌کنند. نُوآ مینتسِ ۱۵ ساله یکی دیگر از کارآفرینان کم سن و سالی است که نشان داده کارآفرینی سن و سال نمی‌شناسد!

استارتاپ Company Honest و شیرخشکی با فرمول جدید؛ داستان یک کارآفرینی

استارتاپ Company Honest و شیرخشکی با فرمول جدید؛ داستان یک کارآفرینی

یکی از بحث‌های داغ و همیشگی در وبسایت‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مربوط به زایمان، نوزادان و سلامت خانواده بحث بر سر تفاوت‌های شیرمادر و شیرخشک است. علاوه بر مخالفین استفاده از شیرخشک، به خاطر افزایش پیچیدگی‌های زندگی مدرن بسیاری از مادران علی‌رغم میل باطنی‌شان مجبور به استفاده از شیرخشک می‌شوند. نگرانی بابت از دست دادن فواید و مزایای شیر مادر، نگرانی بسیاری از خانواده‌های دنیا در سالیان اخیر بوده‌است. کریستوفر گاویگان و جسیکا آلبا، کارآفرین و بازیگر صاحب‌نام هالیوود، در استارتاپ خود برای این مشکل راه‌حلی پیداکرده‌اند.

شابهام بانرجی؛ جوان‌ترین کارآفرین دنیا که موفق به جذب سرمایه شد.

شابهام بانرجی؛ جوان‌ترین کارآفرین دنیا که موفق به جذب سرمایه شد.

شابهام بانرجی، دانش‌آموز ۱۲ ساله‌ی هندی-آمریکایی، در حین نوشتن یکی از تمرین‌های مدرسه به سراغ مادرش رفت و درباره‌ی چگونگی خواندن و نوشتن نابینایان از او سوال کرد. "از گوگل بپرس!" پاسخی بود که مادرش به او داد. این آغاز ماجرای کارآفرینی شابهام بانرجی، جوان‌ترین کارآفرین دنیاست که موفق به جذب سرمایه شده‌است.

Lifeway Foods ؛ نمونه یک کارآفرینی خانوادگی موفق

Lifeway Foods ؛ نمونه یک کارآفرینی خانوادگی موفق

جولی اسمولیانسکی (Julie Smolyansky) مدیرعامل شرکت Lifeway Foods Inc، رهبر نسل جدید این خانواده در کسب و کار کارآفرینانه‌‌ی خانوادگی‌شان است. کارآفرینان اصلی این کسب و کار، مایکل و لودمیلا اسمولیانسکی، سال‌ها پیش از روسیه به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرده‌بودند. مادر جولی رئیس هیأت‌مدیره و برادرش، اِد اسمولیانسکی، مدیر ارشد مالی و خزانه‌دار این کمپانی است. Lifeway اولین شرکت سهامی عام شده‌ی مهاجرین روسی در ایالات متحده بود.

اهمیت استارتاپ‌ها در کارآفرینی در بخش کشاورزی

اهمیت استارتاپ‌ها در کارآفرینی در بخش کشاورزی

فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک دو حوزه‌ی اصلی در رشد و توسعه‌ی استارتاپ‌ها به شمار می‌روند. وقتی اخبار کارآفرینی را مطالعه می‌کنیم اکثر کسب و کارهایی که راه‌اندازی می‌شوند را در این دو حوزه می‌یابیم. بسترهای مناسبی که به لطف گسترش اینترنت در سال‌های اخیر ایجاد شده این امکان را به کارآفرینان می‌دهد تا با استفاده از فناوری اطلاعات و قابلیت‌های موجود در بخش تجارت الکترونیک با راه‌اندازی کسب و کارهای جدید نیازهای مشتریان را پاسخ بدهند. یکی از حوزه‌هایی که هنوز در بسیاری از کشورها رشد و توسعه‌ی کافی پیدا نکرده‌است، بخش کشاورزی است.

استارتاپ Tablo جامعه‌ مجازی علاقمندان به خود-انتشاری

استارتاپ Tablo جامعه‌ مجازی علاقمندان به خود-انتشاری

استارتاپ Tablo.io یک بستر اینترنتی برای خود-انتشاری (Self-publishing) است. جامعه‌ای مجازی برای آن‌هایی که به انتشار مستقل کتاب‌ها و آثار خود به صورت شخصی علاقمندند و برای کسانی که از خواندن آثار و ارتباط با نویسندگان لذت می‌برند. Tablo را می‌توان به نوعی یوتیوب کتاب‌ها نامید. اَشلی دیویس (Ashley Davies) کارآفرین و مدیرعامل استارتاپ Tablo.io، یک جوان ۲۱ ساله‌ی استرالیایی است.

نقش دولت‌ها در توسعه نوآوری

نقش دولت‌ها در توسعه نوآوری

نقش دولت‌ها در قبال نوآوری چیست؟ بایدها و نبایدهای دولت‌ها در ارتباط با موضوع نوآوری چه مواردی است؟ اینها سؤالاتی بودند که در اکتبر گذشته، در اجلاس جهانی نوآوری که توسط اکونومیست در هنگ‌کنگ برگزار شد مورد بحث قرارگرفت.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - آرشیو اخبار خارجی
Ordiban Creative